Miresevini ne faqen time Keshilla Psikologjike

Pershendetje lexuesit e mije te dashur! Shpresoj qe secili prej jush do te gjej nga dicka per boten shpirterore, personale, familjare, shoqerore dhe kombetare, ne mesin e shkrimeve te mija modeste, keshilla psikologjike. Miqesisht do ti pres nga ju te gjitha komentet dhe sygjerimet, qe per baze e kane konstruktivitetin dhe zhvillimin e me tutjeshem te kesaje faqe keshilluese.

Me respekt, i Juaji Isa Thaci

Keshillat aktuale

Goran Rakiq edhe pse ishte kundër flamurit dhe shtetit të Kosovës, u zgjodh zavendëskryeministër i qeverisë së saj

10. 06. 2020-ripostim Kryekrimineli Goran Rakiq e ka hequr flamurin e Shtetit të Kosovës nga zyra e vetë, edhe pse ishte i zgjedhur zavendëskryeministër i kryeministrit Avdullah Hoti në qeverinë e Kosoves, ai punonte pa rreshtur sëbashku…

Djalli ka depërtuar në shumë koka njerëzish

06. 06. 2016- ripostim Ata jane djaj fund e krye, por paraqiten të maskuar me maska njerezish! Nuk ka djaj më të mëdhenjë se ata që i gënjejnë dhe i mashtrojnë tjerët per interesa të veta përsonale e karieriste?! Si mund të…

“Shqipërinë e pabërë, bëje ose vdis”, kshillonte dikurë filozofi i madh shqiptar Ukshin Hoti

22. 05. 2024 Pasardhësit e atyre që se bënë Shqipërinë, po vazhdojnë ta zhbëjnë edhe këtë copëz që na ka mbetë! Fjala e thënë dhe vepra e bërë është e pandashme, për ata që e duan atdheun dhe popullin e vetë, edhe…

Mos i kritiko tjerët për të ligat dhe t’metat që i posedon edhe vetë, sepse bëhesh qesharak

16. 05. 2024 Të menqurit kanë thënë:" Nga fjala e thënë dhe puna e bërë, në mes e ka një det të tërë". Ky mendim i thënë, i shkonë përshtati shqiptarëve! "Më shumë vlenë një shembull i mirë se sa 1000 fjalë të tilla"…

Patëm apo nuk patëm, kemi apo nuk kemi politikan që e mbrojtën dhe e mbrojnë atdheun, popullin dhe shtetin e vetë

11. 05. 2024 Nëse i grumbullojmë të dhënat historike dhe e analizojmë gjendjen që e përjetoi dhe po e përjeton populli ynë shqiptar, arbëror, ilir dhe çfarë ndodhi e po ndodh me atëdheun e tyre, ku jetonin ata në periudhën…

Kurë përpiqemi ti thyejmë shprehitë tona të padobishme, shpeshëher mbesim pa forcën e duhur

04. 05. 202 Shprehitë dhe shkathtësitë tona, sa më shumë që i përserisim, aqë më shumë përforcohen dhe kalojnë ato në zakone pozitive apo negative tek ne. Zakonet negative, edhe nëse përpiqemi ti shlyejmë nga programimi në…

Na kontaktoni tani

Pershendetje juve te gjithe te ineresuareve per probleme te ndryshme qe u shfaqen ne fushen e shendetit intelektual, emocional, social dhe probleme tjera qe shfaqen ne jeten familjare, bashkshortore, prindore, ne jeten shkollore, problemeve qe shfaqen mes shokeve e shoqeve, mes mesimit dhe mesimdhenesit, mes partnerit dhe dashurise ne pergjithesi dhe probleme tjera te kesaje natyre, jam i gatshem ti trajtoi permes keshillimit psikologjik dhe te gjejm rrugedalje ma te natyrshme se bashku duke komunikur.