Miresevini ne faqen time Keshilla Psikologjike

Pershendetje lexuesit e mije te dashur! Shpresoj qe secili prej jush do te gjej nga dicka per boten shpirterore, personale, familjare, shoqerore dhe kombetare, ne mesin e shkrimeve te mija modeste, keshilla psikologjike. Miqesisht do ti pres nga ju te gjitha komentet dhe sygjerimet, qe per baze e kane konstruktivitetin dhe zhvillimin e me tutjeshem te kesaje faqe keshilluese.

Me respekt, i Juaji Isa Thaci

Keshillat aktuale

Lakmia e qoroditur, karierizmi, shpiunazha dhe tradhtia e disa shqipfolesve na ka kushtuar e po na kushton shtrejte

20. 05. 2022 Ata qe jane te lige shpirterisht, intelektualisht, moralisht, politikisht, fetarisht dhe kombetarisht, u mbizoteron ne mendje e ne shpirt lakmia, karierizmi, shpiunazha dhe tradhtia kunder interesave kombtare, kunder…

Arsimit tone kombtar po i mungon shume qasja serioze dhe profesionale e reformimit

    o5. 2017- ripostim   Segmentet baze te arsimit tone kombetar nuk mbeten pa u trazuar gjate ketyre dy dekadave, ne perpjekje per te bere ndryshime apo reforma ne organizimin e procesit edukativo-mesimor, neper…

Nderdia sistematikisht punon ne favor ose ne dem tonin gjate jetes

    05. 2022   Nderdia si nje kopsht ne te cilen i mbjelle gjerat vetedia jone, punon ne favorin tone gjate jetes, nese me pare prodhojme mendime, bindje, besime e ide  afirmative dhe ia dergojme nderdies, permes…

Demet qe ia sollen Kosoves lideret politik se bashku me deputetet opozitar kure ishin ne pozite

    05. 2022   Lideret politik se bashku me deputetet opozitare qe po zhurmojne sot ne Parlamentin e Kosoves, mos kane harruar ose po paraqiten si harraq, per demet e pariparueshme qe ia sollen Kosoves per dy dekada…

Gjykata speciale eshte dhurate e Karla Delpontes, Dik Martit dhe perkrahseve te tyre boteror, europian e shqipfolesve kosovare

4. 05. 2015- ripostim Karla Delponte dhe Dik Marti, per ti mbrojte krimet serbe qe i bene ne Kosove, lansuan propagande e thash e theme, nga nivelet me te ulta njerezore, ne dem te luftetareve tane te Lirise, ne deme te…

Urim i rralle, largpames, dashamires e ne favor te kombit shqiptar, gjate Festes se Fiter Bajramit

4. 05. 2022 ALI SH. AHMETI: “Të gjithë shqiptarëve të besimit islam që mendojnë: Se mbi të gjitha është Atdheu, Kombi, Liria dhe Familja, se feja e Shqiptarit është Shqiptaria, se besimi në Perëndi do…

Na kontaktoni tani

Pershendetje juve te gjithe te ineresuareve per probleme te ndryshme qe u shfaqen ne fushen e shendetit intelektual, emocional, social dhe probleme tjera qe shfaqen ne jeten familjare, bashkshortore, prindore, ne jeten shkollore, problemeve qe shfaqen mes shokeve e shoqeve, mes mesimit dhe mesimdhenesit, mes partnerit dhe dashurise ne pergjithesi dhe probleme tjera te kesaje natyre, jam i gatshem ti trajtoi permes keshillimit psikologjik dhe te gjejm rrugedalje ma te natyrshme se bashku duke komunikur.