Keshilla per jeten shkurt

Për ti mbizotruar dhe eliminuar pasionet tona negative, kërkohet fuqizimi i pasioneve pozitive, të mos rrënohemi e të rrenojme!


Postuar

nga

Etiketa:

Komente

Lini një Përgjigje