Kuislingu me i madh mes politikaneve shqiptar kuisling

29. 04. 2021
Kuislingu me i madh mes politikaneve shqiptar kuisling eshte Edvin Rama dhe kompania e tij, andej e ketej kufijeve shqiptare, sepse ia kane zene frymen Nenes sone Shqiperi, si eshte me keq e si eshte me zi, duke i bere pazar trojet e saj, duke e zhyte ne korrupcion, ne nepotizem e krim te organizuar ekonomik, poltik, shendetesor, arsimor e juridik, permes lojes se djallezuar Ramqe, Hashimqe e Batonqe sebashku me kompanine e tyre prej djajeve, bashkuar me djajte sllavo-greke, fqinje tane gjakatar e pushtues neper dekada e shekuj!
U qofte haram buka e Shqiperise dhe e Kosoves, i vrafte gjaku i deshmoreve shqiptar te lirise dhe dhunimi i nenave e motrave tona shqiptare nga fallangat pushtuse greko-sllave, i vraft gjaku i 2000 femijeve te pafashem qe u perfundoi jeta tmerrshem nen bajonetat serbo-sllave pran dureve te nenave te tyre, qe u flijuan edhe ato sebashku me femijet e vet, nga duarte e pergjakura te kasaspeve gjakatar te ballkanit e veqanerishte kasap te shqiptareve ne trojet e veta.
Si eshte e mundur te gjallerojne ne balle te politikes shqiptare per afer tri dekada me radhe keta sociopate politik e kuisling si…?! Te cilet per interesa te veta personale, ne menyre te terbuar e qiten ne treg Kosoven ta ndajne pergjysem me Serbine dhe per ti dhene mundesi majorizuse asaj ne ballkan, e shpiken edhe minishengenin serb. Kesaje faqe te zeze i parapriu i droguari, sociopati dhe kuislingu i djallezuar Edvin Rama, sipas planeve te vllajte te tij ortodoks Vucic dhe dyshes bashkpunuse te tij qe tani me dihen publikishte se kush ishin. Me respekt mesuesi Ise
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lini një Përgjigje